Programiści z pandemią mają stosunkowo mało problemów. Praca z domu jest dla nas czymś normalnym. Niestety, nasza często mała aktywność spada praktycznie do zera. Dla kogoś, kto nie ćwiczył regularnie wyjście do biura, rower czy spacer to jedyne aktywności, jakie wykonywał przed pandemią. W tym wpisie proponuję 3 filmiki, z którymi możecie poćwiczyć w domu bez sprzętu.

Nie potrzebujecie żadnego sprzętu, nawet mata do treningu nie jest potrzebna. Dobrze zbudowany prowadzący i hipnotyzująca muzyka sprawia, że chętnie się trenuje 😅.

20 minut dla każdego

Pierwszy trening to 20 dwadzieścia minut podstawowego treningu ogólnorozwojowego. Do wykonania każdego dnia bez względu na stan formy.

30 minut wycisku

Tym razem bardziej intensywny trening z ciekawymi ćwiczeniami. Bunny hops zdecydowanie najlepsze 😃. Jeżeli chcesz się solidnie spocić to polecam. Jest to mój ulubiony trening 😅.

20 minut cardio

Przy cardio wiele ludzi odwraca głowę, ponieważ nie chcąc cierpieć 😄. Ten trening nie jest aż tak trudny, zdecydowanym jego plusem są ciekawe i urozmaicone ćwiczenia. 20 minut mija szybko, a my czujemy, że coś zrobiliśmy 😅.

I to tyle albo aż tyle. Nie trzeba wiele myśleć i kombinować, wystarczy jeden filmik z YT, abyśmy mogli zacząć ćwiczyć w domu. Mnie to pozwala pobudzić się do pracy i nie skapcieć do reszty 😄.

A Wy jakie macie propozycje?