Podsumowanie ostatni tydzień treningu do DOZ Maraton 2020. Koronowirus. #SprawnyProgramista

Stało się to co można było się spodziewać, po ponad 50 dniach treningowych przerywam tak intensywne przygotowania. W obliczu epidemii, a nawet już pandemii koronowirusa wszystkie masowe imprezy zostały odwołana, a nawet każdy bieg.

Podsumowanie 6 tydzień treningu do DOZ Maraton 2020. Życiówka 5km i Shin Splints. #SprawnyProgramista

Szósty tydzień treningu do maratonu to mniej więcej połowa czasu. Ten tydzień był tygodniem regeneracji i lekkiej kompensacji. Nawet mój Gramin to zauważył: Znajdujesz się w idealnym stanie do zawodów.

Podsumowanie 5 tydzień treningu do DOZ Maraton 2020. Realizujemy plan. #SprawnyProgramista

Kolejny tydzień treningowy, to już piąty. W tym tygodniu bez żadnych ekscesów. Wszystko zgodnie z planem. Udaje się zrealizować wszystkie cele treningowe. Tym samym realizuję całą rozpiskę treningów przygotowanych przez mojego trenera, z którym ćwiczę na siłowni, ale pomaga mi także przygotować się do maratonu 😻.

Podsumowanie 4 tydzień treningu do DOZ Maraton 2020. #SprawnyProgramista #mocne20

Czwarty tydzień treningu za mną. Końcówka bardzo intensywna. Mocne treningi na siłowni i trochę mniej intensywności w bieganiu. Plan aby zachować siły na niedzielny bieg 20 km po lesie.

Podsumowanie 3 tydzień treningu do DOZ Maraton 2020. #SprawnyProgramista

Mija trzeci tydzień treningu do DOZ Maraton. Pojawiają się kolejni chętni na bieg 10km, który odbywa się razem z maratonem. Do teamu biegowego dołączają kolejne dwie osoby. Cel: Maraton w 3:20h

Podsumowanie 2 tydzień treningu do DOZ Maraton 2020. #SprawnyProgramista #influencer

Kolejny tydzień treningu do maratonu mija. Łącznie przetrenowanych 6 dni. Trochę się wydarzyło i sprawy nabierają tempa, dosłownie 😸. Podsumowanie od 27.01-02.02 roku 2020. Dzień #10, poniedziałek. Tabata z moim teamem.

Podsumowanie 1 tydzień treningu do DOZ Maraton 2020. #SprawnyProgramista

Pierwszy tydzień treningu za mną. Każdy tydzień zaczynam od poniedziałku. Ten tydzień podsumowania jest nieco dłuższy, gdyż załączam do niego podsumowanie dwóch dodatkowych dni, które są resztką dodatkowego tygodnia. Podsumowanie od 18.

Projekt Maraton - 3:20h w 92 dni treningu

Ten projekt “Projekt Maraton” rozpoczyna nowy dział na blogu poświęcony sprawności osób spędzających dużo czasu przed monitorem. Dział nazwałem “Sprawny Programista” i chcę tutaj poruszać wątki dotyczące naszej aktywności fizycznej, organizacji pracy, odżywiania i nie tylko 😉.